mobil_servis_telefon

DEMİRDÖKÜM

santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre fiyatlarıkadıköy ikinci el eşya
Türkiye’nin Kombi ve Klima da lider markası Demirdöküm servis alanında ilk sıralarda yer almaktadır. Demirdöküm Türkiye’nin her yerinde profesyonel hizmet alanı ve uzman kadrosuyla müşteri memnuniyeti esas alınarak en iyi kalitede hizmet vermektedir. Demirdöküm müşterisine kaliteli ve aynı zamanda güvenilir bir hizmet sunmayı garanti etmektedir. İstanbul' un dört bir yanına arıza servisi ve anında müdahale ile ekibimiz her durumda hazır bulunmaktadır.

Demirdöküm Servisi 0212 581 00 77, Beyaz Eşya onarım ve yıllık periyodik bakım ile müşterilerine en üst seviyede hizmet sunmaktadır. Kombi Klima sektöründe Demirdöküm, kaliteli markalar arasında yer alan tecrübeli bir marka olmakla birlikte en çok tercih edilen markalardan biridir. Beyaz Eşya arızaları göz ardı edilmeden zamanında bakım ve onarımı yapılmalıdır. Önemsemediğiniz arızalar büyük sorunlara yol açabilir. Firmamız yıllardan beri büyüyerek en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaya devam etmektedir. 
sarısoy nakliyat