mobil_servis_telefon beyaz_esya_telefon

ARÇELİK

bosch servisi baymak servis vaillant servis baymak servis protherm servisi chiller servisi fan coil chiller bayan moda demirdöküm servisi beyaz eşya servisi klima servisi baymak servisi vizyondaki filmler kadın sitesi teknoloji haber santa sophia bayrampaşa web tasarım demirdöküm servis ferroli servis vaillant servisi vaillant servisi demirdöküm servisi electra servisi airwell servisi
Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Arçelik servisi yaptığı onarımlarla farkını ortaya koymaktadır. Tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı bir marka olan Arçelik ile ihtiyacınız olan beyaz eşyayı alabilirsiniz. Tüm Arçelik bayilerinden alabileceğiniz beyaz eşyalarında ürün kalitesini ve ürünün kullanılabilirlik oranındaki yüksekliği fark edeceksiniz. Arçelik ürünleri için Arçelik Teknik Servisi de daima hizmettedir.

Aldığınız her hangi bir Arçelik ürününde sorun ya da arıza yaşadığınız takdirde Arçelik Servis çok kısa bir sürede evinize gelerek sorunu veya arızayı giderme çalışmaları yürütmektedir. Şayet kalıcı bir hasar, kalıcı bir arıza ya da üretim hatası bir ürünse Arçelik yetkili mağazaları ürünü yenisiyle değiştirmektedir.

7/24 destek hattı ile ulaşabileceğiniz Arçelik destek hattı numarası; 444 17 07’dir. Arçelik ile aldığınız tüm beyaz eşyaların güvencesini de almış olacaksınız. Gerektiğinde sorun ya da hata giderimi için işlem yapılacak, gerektiğinde ürün yenisiyle değiştirilecektir. Arçelik ile yapmış olduğunuz beyaz eşya alışverişinizden çok memnun kalarak, diğer beyaz eşya ürünlerinizin de Arçelik markasında olmasına özen göstereceksiniz.